Mikołajki

Stowarzyszenie Nasza Wieś w dniu 10.12.2011 r. realizowało w Błędowie drugie i zarazem ostatnie zadanie w ramach projektu „Błędowo na sportowo” a mianowicie Mikołajki dla dzieci oraz  dorosłych mieszkańców naszej gminy. Dofinansowanie w kwocie 1500 zł Stowarzyszenie pozyskało z Gminy Płużnica w ramach konkursu dla organizacji pozarządowych.

Podczas spotkania oprócz poczęstunku przygotowanego przez członkinie naszego stowarzyszenia można było wspólnie zaśpiewać kolędy bożonarodzeniowe razem z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Wiewiórkach, które specjalnie na tę okazję przegotowywały się pod pilnym okiem Pani Renaty Książek. Po wspólnym kolędowaniu dzieci odwiedził niespodziewany gość…Święty Mikołaj, który wszystkie grzeczne dzieci obdarował paczkami słodkości.

To przed Bożonarodzeniowe spotkanie miało nie tylko na celu między pokoleniową integrację mieszkańców, lecz również okazje do refleksji nad nadchodzącymi Świętami i aby były one w pełni radosne należy cieszyć się tym w gronie bliskich osób.

Serdecznie podziękowania składamy członkom Stowarzyszenia którzy pomogli przy organizacji imprezy a w szczególności Pani Sołtys Alinie Szyszce, Paniom za pyszne wypieki, Pani Renacie Książek oraz dzieciom za wspaniałe występy. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo oraz życzymy przy tej okazji również zdrowych i spokojnych Świat Bożego Narodzenia.

Zadanie współfinansowane przez Gminę Płużnica.